http://www.wrozkaartanis.freewebweb.com/
20110725161

 

 

 

 

 

 

Ja Artanis

 

Od kilkunastu lat zajmuje się Astrologią oraz Tarotem. Posiadam niezwykłą intuicję oraz znajomość ludzkiej duszy. Moje porady cechuje rzeczowość. Udzielam konkretnych odpowiedzi na Państwa  pytania.
Metody: Tarot, astrologia, karty klasyczne, numerologia, karty Lenormand, czytanie ze zdjęć- osobowość, związki.

Posługuję się kilkoma taliami kart Tarota, między innymi  mistycznym Golden Tarot autorstwa Ciro Marchetti, Tarotem Eclectic, Tarotem Elfów oraz Tarotem Egipskim które przywiezione zostały przeze mnie z podróży z Hiszpanii. Każda ma swoje zastosowanie i swoją tajemniczość. Przygotowuję również portrety psychologiczne. Chętnie doradzam na tematy związane z życiem prywatnym i uczuciowym, karierą zawodową, inwestycjami, finansami.

 

 

ASTROLOGIA URODZENIOWA


 

Planety i zodiak są utrwalone w człowieku tak samo jak we wszechświecie. W człowieku przyjmują formę nieświadomych treści duchowych. Celem astrologii urodzeniowej jest zrozumienie wewnętrznej, podświadomej natury człowieka i określenie jak pokieruje ona jego losem.

Latami obserwuję zachowania ludzkie, poznając przedstawicieli poszczególnych znaków zoodiaku, ich zróżnicowane reakcje i cechy osobowościowe. Zdobytą wiedzę stosuję w astropsychologii która jest połączeniem psychologii i astrologii. Na podstawie daty, godziny i miejsca urodzenia przygotowuję astroportret. Łączę interpretację symboli astrologicznych z ich psychologicznym sposobem wyjaśnienia.


ASTROLOGIA PORÓWNAWCZA


 

Interpretacja pary horoskopów, mająca na celu ułatwienie harmonijnego rozwoju związku. Ustalenie co będzie łączyć partnerów, a co dzielić i jakie są perspektywy istnienia związku.


 

 

INTERPRETACJA NA PODSTAWIE ZDJĘCIA


 

Charakter mamy wypisany w twarzy. Zdjęcie wiele mówi o drugim człowieku. Kim jest. W przypadku zdjęcia pary – sprawdzam  jaka jest przyszłość związku.


Znacie mnie Państwo między innymi ze współpracy z programem EZO, gdzie mieliście możliwość Państwo konsultacji ze mną  oraz portalu Viversum.

Byłam prezenterem i doradcą nie istniejącej już KOSMICA TV. Królowa Mieczy. Królowa sprawiedliwości. Mądrość. Miłość. Szlachetność.
Doświadczenie. Nauka. Zasady moralne.
Wrozkaartanis
Wpisz treść wiadomości.
Wpisz swój adres email.Przepisz kod z obrazka.