http://www.wrozkaartanis.freewebweb.com/
1 tarocistka wróżka artanisTarocistka Artanis


Znacie mnie Państwo między innymi ze współpracy z EZO TV, gdzie mieliście możliwość Państwo konsultacji ze mną  oraz portalu Viversum.
Byłam prezenterem i doradcą nie istniejącej już KOSMICA TV.


W mojej rodzinie wróżyła babka, mama, wróżę i ja. Babcia i mama stawiały karty klasyczne. Ja zaczynałam od astrologii w młodym wieku, potem przyszła pora na karty klasyczne i na tarota. Staram się widzieć we wszystkim pozytywy, ale bądźmy szczerzy, nie zawsze tak jest.


Kim jest dobry tarocista, astrolog, wróżbita? Na pewno każdy? To tak nie działa. Dobra tarocistka powinna mieć wiedzę i intuicję. To powoduje iż wróżby czy przepowiednie się sprawdzają. Czasem tego chcemy, a czasem nie. Dobra tarocistka jak to się mówi „widzi” i nie nadużywajmy słowa „jasnowidzenie” którego do promocji i głównie tylko używają niektórzy. Dobra tarocistka/tarocista/wróżbita wiedzą o tym. Intuicja to umiejętność którą nie każdy posiada, a jeśli jest nadal rozwijana to prowadzi do wchodzenia na coraz wyższe poziomy. Wiedza to doświadczenie zdobywane latami i to w różnych dziedzinach. Są, poza tym jeszcze inne elementy.


TAROT


Posługuję się kilkoma taliami kart Tarota, między innymi  mistycznym Golden Tarot autorstwa Ciro Marchetti, Tarotem Eclectic, Tarotem Elfów oraz Tarotem Egipskim które przywiezione zostały przeze mnie z podróży z Hiszpanii. Każda ma swoje zastosowanie i swoją tajemniczość. Przygotowuję również portrety psychologiczne. Chętnie doradzam na tematy związane z życiem prywatnym i uczuciowym, karierą zawodową, inwestycjami, finansami.
Uwaga: nie stawiam kart na zdrowie, śmierć i o tym informuję od razu osoby którym stawiam karty od tego są lekarze.ASTROLOGIA URODZENIOWAPlanety i zodiak są utrwalone w człowieku tak samo jak we wszechświecie. W człowieku przyjmują formę nieświadomych treści duchowych. Celem astrologii urodzeniowej jest zrozumienie wewnętrznej, podświadomej natury człowieka i określenie jak pokieruje ona jego losem.

Latami obserwuję zachowania ludzkie, poznając przedstawicieli poszczególnych znaków zoodiaku, ich zróżnicowane reakcje i cechy osobowościowe. Zdobytą wiedzę stosuję w astropsychologii która jest połączeniem psychologii i astrologii. Na podstawie daty, godziny i miejsca urodzenia przygotowuję astroportret. Łączę interpretację symboli astrologicznych z ich psychologicznym sposobem wyjaśnienia.


ASTROLOGIA PORÓWNAWCZAInterpretacja pary horoskopów, mająca na celu ułatwienie harmonijnego rozwoju związku. Ustalenie co będzie łączyć partnerów, a co dzielić i jakie są perspektywy istnienia związku.
Królowa Mieczy. Królowa sprawiedliwości. Mądrość. Miłość. Szlachetność.
Doświadczenie. Nauka. Zasady moralne.Wpisz treść wiadomości.
Wpisz swój adres email.Przepisz kod z obrazka.